top of page

Apartments 34

Představujeme vám novou možnost přenocování přímo v srdci karlštejnského podhradí. Nabízíme vám prvotřídní zážitek ve stylovém apartmánu, který je vybaven vším potřebným pro váš komfort a pohodlí. Naše služby zahrnují nejen dokonalý servis a čistotu, ale především dbáme na to, aby byl váš pobyt co nejpříjemnější.
 
Náš apartmán může pohodlně ubytovat až 8 osob. Je zařízen velkou kuchyní, koupelnou s vanou a obsahuje i rozsáhlou knihovnu. Interiér zdobí originály uměleckých děl od portugalského umělce Paula Jacinta Alvese, jehož tvorba je spojena s Karlštejnem.
 
Z prostorného apartmánu, který se sestává ze dvou ložnic (2 a 5 lůžek), kuchyně s jídelnou a obývacího pokoje (rozkládací pohovka) se dostanete na velkou soukromou terasu s úchvatným výhledem na hrad Karlštejn. Terasa je ideální místo pro relaxaci, čtení knihy nebo odpočinek s šálkem kávy, a to vše s možností využití nabídky bistra Karlštejn 34. Pro dokonalý start dne Vám rádi připravíme bohatou snídani formou plné lednice či koše, kterou si můžete vychutnat v soukromí vašeho apartmánu. Cena snídaně je 250,- Kč za osobu.
 
Cena ubytování, která se odvíjí od termínu a počtu ubytovaných osob, se pohybuje od 5000,- Kč za apartmán na noc. Pro delší pobyt poskytujeme slevy. Pro více informací o rezervacích, cenách a dalších aktivitách v areálu Karlštejn 34 nebo v jeho okolí nás neváhejte kontaktovat vyplněním formuláře pod fotogalerií či přímo na email apts@karlstejn34.cz .

 

Jsme zde pro vás, abychom zajistili, že váš pobyt bude nezapomenutelný!

Contact

Kontakt

Karlštejn 34

Karlštejn 267 18

Czech Republic

 

apts@karlstejn34.cz

bottom of page