top of page
karlstejn 34 foto.jpg
34_kolecko.png
Home


Jednoduchost je největším stupněm dokonalosti
Leonardo Da Vinci

pečivo_kuba43.jpeg

Základem našeho menu je u nás pečené slané i sladké pečivo. Takže pokud si u nás dáte polévku, dostanete k ní naše pečivo. Pečeme kváskový chléb, bagety či focaccia. Stejně tak loupáky, skørnuty a koláče, jsou rovněž připravované výhradně v našich pecích.

U nás vyráběné pečivo…
polevka_kulajda_34.jpeg
Polévka je grunt...

Na stálém menu najdete vždy polévku podle počasí, ročního období, ale hlavně tak aby vám přišly k chuti. Obvykle ji doplňuje naše pečivo, slaná granola nebo krutony. Sázíme jak na klasické české polévky tak na ty mezinárodní ať už z různých koutů Evropy či Asie. Občas si střihneme nějakou polévku i jako víkendový speciál. 

pizza_syrova_1 (1).jpg

U nás připravujeme pizzu jinak. Těsto zakládáme z kvasu a s přidáním celozrnné mouky. Pečeme pro vás několik základním druhů a pak speciály. Po upečení nezapomeneme okraje potřít olivovým olejem s česnekem. Proto to vždycky lokálem tak zavoní. 

Oblíbili jste si i gruzínské chačapuri. to připravujeme ze stejného těsta. Jen do okrajů zapečeme sýr, navrch přidáme náplň. Nesmí chybět vejce!

Není pizza jako pizza...
PXL_20210827_133753813.PORTRAIT_2.jpg
A mnohem více...

A pak u nás dostanete salát, sladké dezerty včetně pastel de nata, slané paštely, naše limonády, kafe, Prazdroj, koktejly….

U nás se skvěle nají jak milovníci masa tak vegetariáni či vegani. Vždy máme něco i pro bezlepkáře. Za rostlinné mléko do kávy u nás nepřiplácíte.

k341.jpeg
JSME VÍC NEŽ JEN GASTRO….
 

 

Chceme, aby 'třicet čtyřka' byla vizitkou poctivosti, autentičnosti, kultury, estetična a vůbec všeho, co máme rádi.

 

Naše kuchyně je založena na poctivě odvedené nápadité moderní a mezinárodní gastronomii. Sázíme na kvalitní a pokud možno lokální suroviny. Zakládáme si na rodinné atmosféře. Vše, co v bistru můžete ochutnat, si tu vyrábíme sami včetně domácího chleba, italské focacci, loupáků a dalších druhů sladkého pečiva a dezertů. Menu skládáme tak, aby si pochutnal jak milovník masa, vegan i ten, kdo má intoleranci na lepek.

Základními kameny podniku jsou Denisa a Tom Bártovi. Většina členů našeho týmu vůbec nepřišla z oboru gastra. A tak se tu v kuchyni či baru potkává třeba grafička, marketingová analytička, obchodní zástupce, projektantka, geodetka s šéfkuchařem z jiné restaurace, který tu u nás hostuje na pár dní v měsíci. Před nedávnem náš tým doplnilo i několik žen z Ukrajiny.

Celou sezónou - zhruba od května do konce září - se u nás táhne šňůra koncertů pod širým nebem všech možných žánrů. Čas od času naši kulturní nabídku zpestříme workshopem, vernisáží, degustací, pouličním uměním, cestopisem, geologickou či přírodovědnou vycházkou nebo loutkovým divadlem pro děti. Zajít k nám můžete i na klubový film z distribuce Aerofilms, se kterou spolupracujeme. Za zmínku určitě stojí i design market, kterým se snažíme zpestřit přilehlý prostor okolo bistra během adventu a na jaře. Výčet rozhodně není finální a ani být nemůže. Kultura je u nás totiž stále živá.

Nacházíme se v půli cesty od Berounky k hradu a jsme tak ideálním místem pro rychlé občerstvení před prohlídkou hradu Karlštejn nebo na začátku výletu ale i pro odpočinkové posezení při zpáteční cestě.

ŘEMESLNÉ BISTRO KOŘENĚNÉ KULTUROU KARLŠTEJN 34 SE SNAŽÍ NEJEN PODPOROVAT KULTURU, ALE TAKÉ NA KARLŠTEJNĚ OBNOVIT MÍSTNÍ KOMUNITNÍ ŽIVOT, KTERÝ S ROZMACHEM MASOVÉHO TURISMU TÉMĚŘ VYMIZEL.

O nás
KARLSTEJN 34 KRISTALOVY SPENDLIK.jpeg
DSC02318.jpeg
IMG_1676.jpeg
blended_NORMAL.jpeg
IMG_1569.png
DSC02110.jpeg
tým_auto.jpeg
party_leden_213.jpeg
DSC02133.jpeg
original_d54b5b4d-4fa3-45fa-8cd3-882fa1386a93_PXL_20220526_155148131_2.jpeg
Kontakt

Karlštejn 34

Karlštejn 34

Karlštejn 267 18

Czech Republic

 

+420 775 365 853

karlstejn34@gmail.com

  • Facebook
  • Instagram

Po / Mon

Út / Tue

St / Wed

Čt / Thu

Pá / Fri

So / Sat

Ne / Sun

11 - 18

zavřeno // closed

zavřeno // closed

11 - 18

11 - 21

11 - 21

11 - 18

 

Kuchyň zavírá vždy půl hodiny před zavírací dobou. Poté je možné objednat i tapas, paštely i sladké dobroty na baru.

// 

Kitchen closes half an hour earlier. Afterwards, it is still possible to order tapas, pastels and sweets at the bar.

kontaktujte nás

Děkujeme za odeslání!

Created by: Ondřej Bárta
bottom of page